Jaki syrop na kaszel?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Jaki syrop na kaszel?

Postautor: candy6 » 24 lis 2017, 14:38

Co podajecie dziecku, jak już pojawi się przeziębienie? Chodzi mi głównie o kaszel, bo ten zwykle dokucza najbardziej. Widziałam, że od 25. m-ca życia można podawać taki syrop na suchy kaszel http://levopront.pl/ . Znacie takowy produkt? Może zarekomendujecie mi cokolwiek?
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25


Re: Jaki syrop na kaszel?

Postautor: Amandi » 04 lis 2018, 22:45

Ja już mam sprawdzony na dwójce dzieci i zawsze przy kaszlu daję im mucosolvan dla dzieci http://mucosolvanmini.pl/ Pewnie każda mama ma jakieś swoje wypróbowane syropki, ale jak nie, to warto spróbować ten. U nas się przyjął i dzieci go lubią.
Amandi
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 wrz 2016, 12:06

Re: Jaki syrop na kaszel?

Postautor: tatwoj12 » 17 sty 2019, 23:39

Levopront jest bardzo w porządku na kaszel suchy duszący. Na razie mam święty spokój z podawaniem tego syropu. Odpukać nie chorowały mi córki. Ale mam też oczyszczacz powietrza w domu https://goodair.pl/oczyszczacze-powietr ... aign-id=15 . Co do mucosolvanu to ja podawałam ten w inhalacji i tylko 1ml rano na mega mokry kaszel.
tatwoj12
junior fellow
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10

Re: Jaki syrop na kaszel?

Postautor: Rybitwa » 30 mar 2019, 21:54

Znacie jakieś domowe sposoby na mokry kaszel, bo nie chciałabym znowu dawać dziecku farmaceutyków. Każdy z nich to jednak chemiczna substancja i na pewno ma długotrwały wpływ na cały organizm dziecka.
Rybitwa
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 09 wrz 2016, 12:09

Re: Jaki syrop na kaszel?

Postautor: Guja » 05 maja 2019, 22:44

Jeśli miałby to być syrop dla dzieci na kaszel, to musi on być w pełni dostosowany do wieku. Dlatego warto wcześniej upewnić się konsultując z farmaceutą, o ile danego specyfiku nie wskazał nam lekarz po uprzedniej wizycie. Nigdy nie zaszkodzić też zaglądnąć do załączonej ulotki informacyjnej.
Guja
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2018, 11:45


Re: Jaki syrop na kaszel?

Postautor: KarolMas » 25 lut 2022, 12:42

Dlatego zawsze warto mieć dobrze wyposażoną apteczkę w domu na takie sytuacje. Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości leków, suplementów ale również sprzętów medycznych jak termometry to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez https://gemini.pl/kategoria/sprzet-i-ak ... ne?page=14 gdzie kupicie wszystko co potrzebne. Dobre ceny, terminowe realizacje i wygodne zakupy które jednak można zrobić po prostu tanio.
KarolMas
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2021, 22:54


Re: Jaki syrop na kaszel?

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 2:30

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości